SPELBORD, med schack-spel, 1800-tal.

3661262. SPELBORD, med schack-spel, 1800-tal.

Längd 89 cm, bredd utvikt 86 cm, höjd ca 63 cm.

Schackspel ej fullständigt.
Bruksslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schackspel ej fullständigt.

Antal besök: 460