Uppgifter om senaste service saknas.
Klarlack gulnad och borta på flertal ytor.
Rostskador, se bilder. Mindre rostlagningar. Buckla på bakluckans kant.
Förväntat slitage på inredning.
Vi ansvarar ej för fel och funktion på fordonet.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.