VOLVO 164E, 1973.

VOLVO 164E, 1973.
3661154. VOLVO 164E, 1973.

Motor B30, 6 cyl.
Automatväxel.
Senast godkända besiktning 2021-09-30.
Mätarställning 128134 km.
Taklucka, skinnklädsel. Extra nycklar.
Startar.

Uppgifter om senaste service saknas.
Klarlack gulnad och borta på flertal ytor.
Rostskador, se bilder. Mindre rostlagningar. Buckla på bakluckans kant.
Förväntat slitage på inredning.
Vi ansvarar ej för fel och funktion på fordonet.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3661154. VOLVO 164E, 1973.

Motor B30, 6 cyl.
Automatväxel.
Mätarställning 128134 km.
Startar.

Antal besök: 2 707