Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
BÖRJE NILSSON-HUGO. Nöjeskvarter, olja på pannå, signerad.
366079. BÖRJE NILSSON-HUGO. Nöjeskvarter, olja på pannå, signerad.
122 x 40 cm.
Mindre repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
122 x 40 cm.
Mindre repa.
Stadsauktion Sundsvall
1 406