POLAROID . Solglasögon, 70-tal, plast.

3660733. POLAROID . Solglasögon, 70-tal, plast.

Stora bågar och funkig stil, 70-tal. Plastmaterial i grön/orange ton. Tillverkad i Frankrike.

Bruksslitage. smärre repor i glas och bågar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663