EDVIN OLLERS. Sydeuropeiskt landskap, olja på duk, signerad samt daterad -58.

366068. EDVIN OLLERS. Sydeuropeiskt landskap, olja på duk, signerad samt daterad -58.

Dagmått 64,3 x 49,2.
Falsmått 65 x 50 cm.

Smärre skada i duk under signatur,ojämn duk, bruksslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 64,3 x 49,2.
Falsmått 65 x 50 cm.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 1 619