SKULPTURER, 3 st, soapstone och rosewood. Kina 1900-tal.

366060. SKULPTURER, 3 st, soapstone och rosewood. Kina 1900-tal.

Helfigur av kvinna, man samt mask. Höjd ca 15-30,5 cm.

Skador på kvinnofigurens axel, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 106