ORIENTALISKA FÖREMÅL MED MERA, 1900-tal.

366055. ORIENTALISKA FÖREMÅL MED MERA, 1900-tal.

Taklykta, ett par karaffiner utan proppar med mera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 749