PARTI DIVERSE; ljusmanschetter, karaffproppar mm.

366042. PARTI DIVERSE; ljusmanschetter, karaffproppar mm.

Samt del till kandelaber.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samt del till kandelaber.

Slitage och nagg.

Antal besök: 570