PLÅNBOK/FODRAL, skinn med silverbeslag, otydlig mästarstämpel, Birmingham, England, 1901.

366038. PLÅNBOK/FODRAL, skinn med silverbeslag, otydlig mästarstämpel, Birmingham, England, 1901.

Ca 14 x 10 cm.

Bruksslitage. Påsatt monogram. Bucklor. Ärgfläckar vid montageskruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 14 x 10 cm.

Antal besök: 1 021