CARL CALLMANDER. Sittande kvinnor i lyktljus, olja på duk, Signerad och daterad 1868.

366036. CARL CALLMANDER. Sittande kvinnor i lyktljus, olja på duk, Signerad och daterad 1868.

34x30 cm

Carl Callmander, (1840-1922)

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x30 cm

Carl Callmander, (1840-1922)

Något smutsig.

Antal besök: 1 122