KANNOR, HINK, TRATTAR M.M., 11 delar, emaljerade, Kockums.

366034. KANNOR, HINK, TRATTAR M.M., 11 delar, emaljerade, Kockums.

Hinkens höjd 30 cm.

Emaljskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hinkens höjd 30 cm.

Emaljskador samt slitage.

Antal besök: 1 236