NILS ROLF. 5 st, akvareller, signerade och daterade 1960.

365995. NILS ROLF. 5 st, akvareller, signerade och daterade 1960.

Bildyta 10 x 13 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 10 x 13 cm.

Antal besök: 10 015