GLASSERVISDELAR, ca 68 delar, modell 75, Kosta.

365971. GLASSERVISDELAR, ca 68 delar, modell 75, Kosta.

Höjd ca 9,5-15 cm
Rödvinsglas 13 st
Vitvingslas 13 st
Ölglas 7 st
Champagneskålar 16 st
Selterglas, 12 st
Starkvinglas, 4 st i varierande färger
Kanna samt 1+1 st karaffer. högsta höjd 33.

Slitage och nagg, avslag, en karaff i något avvikande modell, en karaff möjligen nedslipad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9,5-15 cm
Rödvinsglas 13 st
Vitvingslas 13 st
Ölglas 7 st
Champagneskålar 16 st
Selterglas, 12 st

Antal besök: 2 808