CARL MÅNSSON. Olja på duk, Skånegård, signerad.

365927. CARL MÅNSSON. Olja på duk, Skånegård, signerad.

66 x 102 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 102 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 820