ENGELSKA SKOLAN (1900-TALET).

ENGELSKA SKOLAN (1900-TALET).
3659265. ENGELSKA SKOLAN (1900-TALET).

Primitiv ko
olja på panel
51cm bred, 41cm hög.

Bra övergripande skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Primitiv ko
olja på panel
51cm bred, 41cm hög.

Bra övergripande skick.

Antal besök: 442