BORD, PS 1999, Thomas Eriksson, IKEA.

3659218. BORD, PS 1999, Thomas Eriksson, IKEA.

Soffbord i björkfanér på ben i grålackerat stål.
Mått: längd 115, bredd 50, höjd 48 cm.

Bruksslitage, repor och märken, främst på topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 792