VAS, porslin, numrerad 55/200, signerad Marianne Y Naerebout, Delft.

365910. VAS, porslin, numrerad 55/200, signerad Marianne Y Naerebout, Delft.

Höjd 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 027