LENNART FRISK. Akvarell. signerad och daterad -95.

365891. LENNART FRISK. Akvarell. signerad och daterad -95.

Räv i vinterlandskap, ca. 21x17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Frisk (1943–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Lennart Frisk (1943–2000)

Antal besök: 1 818