BÅTMOTOR, Delfin, 1950-tal (Grön).

3658848. BÅTMOTOR, Delfin, 1950-tal (Grön).

Längd: ca 90 cm.

Slitage. Se bilder.
Funktion: Okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: ca 90 cm.

Slitage. Se bilder.
Funktion: Okänd.

Antal besök: 228