DOCKA, massa, "Kewpie"-modell, omärkt, 1900-tal.

365811. DOCKA, massa, "Kewpie"-modell, omärkt, 1900-tal.

Längd ca 32,5 cm.

Slitage, sprickor, krackeleringar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 32,5 cm.

Antal besök: 1 711