Fickur, Mora.
Resevoarpenna, Svanströms.
Pärlarbeten.
Smycken, mm.
Skador och slitage.
Fickur, Mora.
Resevoarpenna, Svanströms.
Pärlarbeten.
Smycken, mm.
Skador och slitage.