GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft.

365796. GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft.

Läderklädd stomme, höjd ca. 128 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 564