RING, 18K r/v guld med briljanter, Alton Guldvaru, Falköping, 1983, vikt 5,80 gram.

365741. RING, 18K r/v guld med briljanter, Alton Guldvaru, Falköping, 1983, vikt 5,80 gram.

Innerdiameter 18 mm.
16 st briljanter i olika storlekar, totalt 0,50 carat.
Stämplad ALTON, F (Falköping), kontrollstämpel, 18K (75% guld), I10 (1983).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innerdiameter 18 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 246