MAGDALENA SCHMIDT. 'Aniok'.

MAGDALENA SCHMIDT. 'Aniok'.
3657394. MAGDALENA SCHMIDT. 'Aniok'.

Magdalena Schmidt, ”Aniok”, brons, marmor, 1992, signerad, daterad och inskriven, H.21cm, B15cm, D.10cm.

Åldersanpassade spår av gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 523