VEDKORG, mässing, 1800-talets andra hälft.

3657008. VEDKORG, mässing, 1800-talets andra hälft.

På tre lejonfötter. Krönande handtag.
Höjd ca 36, diameter 32 cm.

Slitage, anlupen, bristningar, senare fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36, diameter 32 cm.

Antal besök: 299