ARMBANDSUR, Orient VX quartz, stål.

3656941. ARMBANDSUR, Orient VX quartz, stål.

Diameter 36,5 mm.

Bruksslitage med repor samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36,5 mm.

Antal besök: 935