REKLAM, bl.a. Nissen, AB Carl G. Petterssons konfektfabrik Stockholm, 1900-talets första fjärdedel.

36566. REKLAM, bl.a. Nissen, AB Carl G. Petterssons konfektfabrik Stockholm, 1900-talets första fjärdedel.

Plåt och papper.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt och papper.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 269