GRANATHYLSA MED SPETS, Granatgevär, Carl Gustaf.

3656660. GRANATHYLSA MED SPETS, Granatgevär, Carl Gustaf.

Tomhylsa samt spets.
Höjd ca 50 cm. Diameter 8,4 cm.

Slitage, skador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomhylsa samt spets.

Slitage, skador, repor.

Antal besök: 607