HÄST, skuren trä, signerad "MK 1987".

365657. HÄST, skuren trä, signerad "MK 1987".

Höjd 25 cm.

Smärre åldersslitage.
Höger bakben med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Smärre åldersslitage.
Höger bakben med lagning.

Antal besök: 1 068