TEKOPPAR MED FAT, 10 delar, porslin, Lomonosov, Ryssland.

365644. TEKOPPAR MED FAT, 10 delar, porslin, Lomonosov, Ryssland.

12 koppar med fat, koppens diameter 9,5, höjd 9,5 cm.
Varierande märkning: USSR respektive Russia.
Udda kopp utan fat medföljer.

Bruksslitage, två koppar med fotnagg varav en av dessa med mindre nagg längs mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Udda kopp utan fat medföljer.

Antal besök: 6 674