TAKLAMPA, metall och glas, 1900-tal.

365637. TAKLAMPA, metall och glas, 1900-tal.

Kupa i tonat glas.
Diameter 28, höjd 31 cm.

Bruksslitage, kupa med mindre nagg längs mynning. Metall med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupa i tonat glas.
Diameter 28, höjd 31 cm.

Antal besök: 767