STOLPSKÅP, 1700-tal.

STOLPSKÅP, 1700-tal.
3656338. STOLPSKÅP, 1700-tal.

Höjd: ca 178.5 cm
ca 58.5 x 32 cm.

Bruksslitage, delvis maskstunget, luckor båda lösa, åldersrelaterat slitage i övrigt.
Se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!
3656338. STOLPSKÅP, 1700-tal.

Höjd: ca 178.5 cm
ca 58.5 x 32 cm.

Se foton.

Antal besök: 305