3656112. VINCENT WEBER (1902-1990). Julfönster.
Vincent Weber (1902-1990), julfönster, färgserigrafi, 1965, signerad, daterad och numrerad, exemplar 12/60, ca. 30,5 x 39,5 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 42,5 x 50,5 cm.