VINCENT WEBER (1902-1990). Julfönster.

3656112. VINCENT WEBER (1902-1990). Julfönster.

Vincent Weber (1902-1990), julfönster, färgserigrafi, 1965, signerad, daterad och numrerad, exemplar 12/60, ca. 30,5 x 39,5 cm, inramad bakom glas, med ram ca. 42,5 x 50,5 cm.

Minimalt smutsig, inte inramad, undersökt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 433