Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
STEN BOMAN. Olja på duk, signerad.
365601. STEN BOMAN. Olja på duk, signerad.
48x64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x64 cm.
RA Auktionsverket Norrköping
3 067