TELEFONBORD, ek 1960-tal.

TELEFONBORD, ek 1960-tal.
365593. TELEFONBORD, ek 1960-tal.

Sittdel med fast klädsel i röd ull. Hurts med låda. Längd 76, bredd 38, höjd 51 cm.

Bruksskick, slitage på skrivytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945