CONNY WALTHER. Vas, stengods, Danmark, signerad CW.

3655816. CONNY WALTHER. Vas, stengods, Danmark, signerad CW.

Höjd 15 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Minimalt slitage.

Antal besök: 283