SIDEBOARD, jakaranda, omärkt, 1960/70-tal.

36552. SIDEBOARD, jakaranda, omärkt, 1960/70-tal.

Längd 190, bredd 45, höjd 78 cm.

Ställvis slitage, repor. Enstaka mindre fanerskada/skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 729