BÖCKER, 5 st, "Nerikes flora", "Östgöta Flora", "Svensk flora", 1700-1800-tal.

365505. BÖCKER, 5 st, "Nerikes flora", "Östgöta Flora", "Svensk flora", 1700-1800-tal.

Skinnband.

Skador på band, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnband.

Antal besök: 1 059