DAVID DESIGN. Tv-stativ, "Jazz", vitmålad, Art Dust.

3655008. DAVID DESIGN. Tv-stativ, "Jazz", vitmålad, Art Dust.

Höjd på bild 99 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 99 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 869