BÄGARE, tenn, Nikolaus Justelius, Eksjö, 1791.

36549. BÄGARE, tenn, Nikolaus Justelius, Eksjö, 1791.

Trumpetform. Höjd ca 15 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trumpetform. Höjd ca 15 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 1 518