Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
FAT, tenn. Eric Pettersson Kreitz verksam i Stockholm 1753-1795/1805.
36546. FAT, tenn. Eric Pettersson Kreitz verksam i Stockholm 1753-1795/1805.
Diameter ca 43 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 43 cm.
Slitage och repor.
Auktionshuset Kolonn
1 187