BORDS OCH FICKTÄNDARE, metall, trä, sten och kristall, 6 stycken, Ronson, 1900-tal.

365454. BORDS OCH FICKTÄNDARE, metall, trä, sten och kristall, 6 stycken, Ronson, 1900-tal.

5 bordständare och en ficktändare
Höjd 4 - 7,5 cm.

Bruksslitage
Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 7,5 cm.

Bruksslitage
Ej genomgångna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 609