LEKSAK, plåt, Cowboy på häst, Östtyskland, U.S. Zone, 1900-talets första hälft.

365397. LEKSAK, plåt, Cowboy på häst, Östtyskland, U.S. Zone, 1900-talets första hälft.

Uppdragbar. Höjd 10 cm.

Bruksslitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppdragbar. Höjd 10 cm.

Bruksslitage, nyckel saknas.

Antal besök: 2 027