FRIEDRICH HAUFE. Sittande björn.

3653887. FRIEDRICH HAUFE. Sittande björn.

Friedrich Haufe, sittande björn, brons, 1984, signerad, daterad, H.21cm, L.11cm, B15cm.

Åldersanpassade gnidmärken, partiell patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 508