BERTIL VALLIEN. Ljusstakar, glas och smide, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

365345. BERTIL VALLIEN. Ljusstakar, glas och smide, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

Höjd 16 respektive 19 cm.

Mycket litet nagg i mynningen på en av de höga ljusstakarna.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 respektive 19 cm.

Bertil Vallien (Född 1938)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 700