Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ERIK LOO. Sydländsk figursen, olja på duk, signerad.
365333. ERIK LOO. Sydländsk figursen, olja på duk, signerad.
45 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 65 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 202