BESTICKSERVIS, 81 delar, nysilver, "Chippendale", GAB, 1900-tal.

365328. BESTICKSERVIS, 81 delar, nysilver, "Chippendale", GAB, 1900-tal.

12 gafflar, längd 21 cm.
12 knivar, rostfria blad, längd 24 cm.
12 skedar, längd 21 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 knivar, rostfria blad, längd 21 cm.
12 skedar, längd 18 cm.
2 smörknivar, längd 18 cm.
4 assiettgafflar, längd ca 12 cm.
Såssked, längd 17 cm.
Serveringssked, längd 18 cm.
Serveringssked, längd 22 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 21 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 18 cm.
2 smörknivar, längd 18 cm.
Såssked, längd 17 cm.
Serveringssked, längd 18 cm.
Serveringssked, längd 22 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 928