GUSTAF RYDBERG. Strandparti från Arild, olja på duk, signerad G Rydberg och daterad -95.

365324. GUSTAF RYDBERG. Strandparti från Arild, olja på duk, signerad G Rydberg och daterad -95.

50x77 cm

Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x77 cm

Något smutsig.

Antal besök: 3 670