FÅTÖLJ, björk, "Stora Fjäderbrickan", Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

365306. FÅTÖLJ, björk, "Stora Fjäderbrickan", Carl Malmsten, 1900-talets mitt.

Brickmärkt.
Rygghöjd 99 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.
Rygghöjd 99 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 217