VÄGGLAMPA, industri, metall och glas, 1900-talets mitt.

365302. VÄGGLAMPA, industri, metall och glas, 1900-talets mitt.

Diameter 26 cm.

Bruksslitage samt färgbortfall, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 926